Ruhsat Kabı Özellikleri

Ruhsat kabı özellikleri

Ruhsat kabı ürünümüz tamamıyla 1.Kalite ürünlerden meydana gelmektedir. Ruhsat kabı ürünümüzde her kategorinin farklı özellikleri mevcuttur. Kategori kategori ürünlerimizi inceleyecek olursak;

LSD1001

Ürün Adı : Lüx Suni Deri Ruhsat Kabı
Özellikleri: Ürünümüz 1.Kalite Özel Polo Lüx Suni Deridir. Sigorta ve Otomotiv Sektörünün En Çok Tercih Ettiği
Kredi Kartı (Kartvizitlik) Bölmeli Ruhsat Kabı Modelidir. Ruhsat Kabı Modellerimizin İçlerinde 1. Kalite İpek Desen Şeffaf ve Astar Kullanılmaktadır. 4 Adet Ruhsatlık Şeffaf Bölme Yerleri Olup, Sol Tarafında Ehliyetlik Yeri, İç Kapaklarda Birer Adet Şeffaf Bölme Yerleri Vardır. Ruhsat Kabı Modellerimiz Yeni Yönetmeliğe Uygun Üretilmiştir. Bütün LSD Kodlu Ruhsat Kabı Modellerimiz Özel Laboratuvar Çalışmalar Sonucunda Kabartma ve Gömme Sıcak Klişe Baskılara Uygun, Tok, Yumuşak ve Asil Lüx Suni Derilerden Üretilmektedir. Cüzdan Olarak da Kullanılmaya Uygun Olup 10 – 15 Yıl Ömürlüdür.
Kullandığımız Bütün Ürün ve Malzemeler 1. Kalite Olup TSE Kalite Güvencesindedir.


D002

Ürün Adı : Hakiki Deri Ruhsat Kabı
Özellikleri: Ürünümüz Özel Dikişli 1. Kalite Hakiki Deridir.
Kullandığımız Bütün Ürün ve Malzemeler TSE Kalite Güvencesindedir.


SB002

Ürün Adı : Standart Baskılı Ruhsat Kabı
Özellikleri: Ürünümüz 1. Kalite Düz Bialadır. Kullandığımız
Bütün Ürün ve Malzemeler TSE Kalite Güvencesindedir.


Ruhsat kabı ürünlerimiz yukarıda incelediğiniz şekilde kategorize edilmiş ve özellikleri bu şekilde belirlenmiştir. Her firmaya hitap edecek şekilde ruhsat kabı ve çeşidi üretmekteyiz. Firmanıza özel ruhsat kabı’nı en hızlı ve en kaliteli şekilde biz üretmeye talibiz. Sadece ürünlerimize değil el işçiliğimize,ekibimize ve zamanı iyi kullandığımızı düşünerek firmamıza güvenmekteyiz. Firmamızda sadece ruhsat kabı üretmemekteyiz. Pasaport kılıfı, aile cüzdan kılıfı, av tezkeresi kılıfı, ajans ürünleri, promosyon ürünleri de üretmekteyiz.

Sizde ihtiyacınıza uygun bir ürün satın almak için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya sipariş formunu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.